MONDAY TUESDAY WEDNESDAY THURSDAY FRIDAY SATURDAY SUNDAY
06.00 - 07.00
Laboratory Diagnostics06.00 - 07.00
Office 114, Hall C
Laboratory Diagnostics06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
Physical Therapy & Warm Water Treadmill06.00 - 10.00
Office 6, Hall B
Physical Therapy & Warm Water Treadmill06.00 - 10.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
Dental Prophylaxis & Surgery07.00 - 10.00
02. Chris Logan
Office 112, Hall C
Dental Prophylaxis & Surgery07.00 - 10.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 112, Hall C
Laboratory Diagnostics06.00 - 07.00
Office 114, Hall C
Laboratory Diagnostics06.00 - 07.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
07.00 - 08.00
Hospitalization & Intensive Care07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
Hospitalization & Intensive Care07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Hospitalization & Intensive Care07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
Hospitalization & Intensive Care07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Hospitalization & Intensive Care07.00 - 09.00
Office 224, Hall B
Hospitalization & Intensive Care07.00 - 09.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Dental Prophylaxis & Surgery07.00 - 10.00
02. Chris Logan
Office 112, Hall C
Dental Prophylaxis & Surgery07.00 - 10.00
Ann Blyumin, Prof.
Office 112, Hall C
Hospitalization & Intensive Care07.00 - 11.00
Office 224, Hall B
Hospitalization & Intensive Care07.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
08.00 - 09.00
09.00 - 10.00
Dental Prophylaxis & Surgery09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
Dental Prophylaxis & Surgery09.00 - 11.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
Dental Prophylaxis & Surgery09.00 - 11.00
Office 112, Hall C
Dental Prophylaxis & Surgery09.00 - 11.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
10.00 - 11.00
Endoscopy10.00 - 12.50
17. Jeff Hicks
Office 150, Hall B
Endoscopy10.00 - 12.50
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
Surgery & Pain Management10.00 - 13.00
Office 25, Hall A
Surgery & Pain Management10.00 - 13.00
John D. Tom
Office 25, Hall A
Hospitalization & Intensive Care10.00 - 11.00
Office 224, Hall B
Hospitalization & Intensive Care10.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
Hospitalization & Intensive Care10.00 - 11.00
Office 224, Hall B
Hospitalization & Intensive Care10.00 - 11.00
Robert Brown, Prof.
Office 224, Hall B
11.00 - 12.00
12.00 - 13.00
Hospitalization & Intensive Care12.00 - 13.00
Office 224, Hall B
Hospitalization & Intensive Care12.00 - 13.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
Physical Therapy & Warm Water Treadmill12.15 - 16.00
Office 6, Hall B
Physical Therapy & Warm Water Treadmill12.15 - 16.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
Digital Radiology13.00 - 16.00
Gym Arena
Digital Radiology13.00 - 16.00
Robert van Hex
Gym Arena
Dental Prophylaxis & Surgery12.20 - 13.00
Office 112, Hall C
Dental Prophylaxis & Surgery12.20 - 13.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
Dental Prophylaxis & Surgery12.20 - 13.00
Office 112, Hall C
Dental Prophylaxis & Surgery12.20 - 13.00
Clare Mitchell, Prof.
Office 112, Hall C
13.00 - 14.00
Dental Prophylaxis & Surgery13.30 - 16.00
10. Brett Boatsman
Office 112, Hall C
Dental Prophylaxis & Surgery13.30 - 16.00
Brett Boatsman, Dr.
Office 112, Hall C
Hospitalization & Intensive Care13.00 - 15.00
Office 224, Hall B
Hospitalization & Intensive Care13.00 - 15.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
Hospitalization & Intensive Care13.00 - 14.00
Office 224, Hall B
Hospitalization & Intensive Care13.00 - 14.00
Tim Duncan
Office 224, Hall B
Endoscopy13.00 - 16.00
17. Jeff Hicks
Office 150, Hall B
Endoscopy13.00 - 16.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
Surgery & Pain Management13.00 - 15.30
Office 25, Hall A
Surgery & Pain Management13.00 - 15.30
John D. Tom
Office 25, Hall A
Endoscopy13.00 - 17.00
17. Jeff Hicks
Office 150, Hall B
Endoscopy13.00 - 17.00
Earlene Milone, Prof.
Office 150, Hall B
Laboratory Diagnostics13.00 - 17.00
Office 114, Hall C
Laboratory Diagnostics13.00 - 17.00
Sue Collins
Office 114, Hall C
Physical Therapy & Warm Water Treadmill13.00 - 14.00
Office 6, Hall B
Physical Therapy & Warm Water Treadmill13.00 - 14.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
14.00 - 15.00
Surgery & Pain Management14.00 - 16.00
Office 25, Hall A
Surgery & Pain Management14.00 - 16.00
John D. Tom
Office 25, Hall A
15.00 - 16.00
Physical Therapy & Warm Water Treadmill15.00 - 19.00
Office 6, Hall B
Physical Therapy & Warm Water Treadmill15.00 - 19.00
John D. Tom
Office 6, Hall B
Digital Radiology15.00 - 19.00
Gym Arena
Digital Radiology15.00 - 19.00
Sue Collins
Gym Arena
Physical Therapy & Warm Water Treadmill15.00 - 19.00
Office 6, Hall B
Physical Therapy & Warm Water Treadmill15.00 - 19.00
Robert van Hex
Office 6, Hall B
Digital Radiology16.00 - 19.00
Gym Arena
Digital Radiology16.00 - 19.00
Robert van Hex
Gym Arena
16.00 - 17.00
Physical Therapy & Warm Water Treadmill16.00 - 17.45
Office 6, Hall B
Physical Therapy & Warm Water Treadmill16.00 - 17.45
John D. Tom
Office 6, Hall B
Ultrasound Imaging16.00 - 17.00
19. Sherrie Hodgson
Office 8, Hall A
Ultrasound Imaging16.00 - 17.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Ultrasound Imaging16.00 - 20.00
19. Sherrie Hodgson
Office 8, Hall A
Ultrasound Imaging16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
Ultrasound Imaging16.00 - 20.00
19. Sherrie Hodgson
Office 8, Hall A
Ultrasound Imaging16.00 - 20.00
Norma Blueman
Office 8, Hall A
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
19.00 - 20.00
Click on the department name to get additional info

Monday

Tuesday

Wednesday

Thursday

Friday

Saturday

Sunday